علی فتح اللهی در نشست با جمعی از هواداران تیم سپیدرود با بیان اینکه تیم ریشه دار، تاریخی و مردمی سپیدرود به عنوان افتخاری برای کل استان محسوب می شود، افزود: این که هواداران این تیم علی رغم همه گرفتاری ها و سختی های زندگی روزانه، همچنان دغدغه اولشان تیم شهر و استانشان است، بسیار مقدس و قابل احترام است.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه یکی از اهداف اصلی فرمانداری محسوب می شود، افزود: در این میان ورزش و به طور ویژه ورزش فوتبال نقش به سزایی را ایفا می کنند و شاهد هستیم با برد یک تیم فوتبال، هزاران نفر برای روزها شاد و پرنشاط خواهند بود.

فرماندار رشت ادامه داد: در قبال نگرانی های طرفداران فوتبال، خودمان را مسئول می دانیم و وظیفه ما است که علی رغم همه سختی های موجود، در راستای رفع مشکلات تیم های پرطرفدار شهر رشت گام برداریم.

مهندس فتح اللهی با بیان اینکه اگر با طرفداران و مردم روراست باشیم، به طور یقین حرف ما را خواهند پذیرفت، تصریح کرد: اگر صداقت نباشد اعتماد اجتماعی در جامعه از بین می رود و هیچ ثباتی در تصمیم گیری ها و مدیریت وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره به اهمیت وجود ثبات مدیریتی و ساختار مدیریتی مناسب در ارتقاء و موفقیت تیم های ورزشی، اظهار داشت: در همین راستا باید با پرهیز از اشتباهات گذشته و اتخاذ تصمیمات شتاب زده، به دنبال بهره گیری از همه نظرات و خرد جمعی جهت اتخاذ بهترین تصمیم برای تیم سپیدرود باشیم و از همین رو نشست های مختلف در جهت رفع مشکلات تیم سپیدرود برگزار می شود.