آئین افتتاح سریال لاک پشت صبح امروز با حضور فرماندار و نمایندگان رشت و مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان در محل فیلمبرداری این سریال برگزار شد.

فرماندار رشت در این مراسم با تقدیر از فعالیت های هنرمندان این سریال، خاطرنشان کرد: بزرگترین و بالاترین هنرمند جهان هستی، خداوند متعال است که این جهان را با هنرمندی خود در کمال زیبایی خلق کرده است و این صفت خود را در روح انسان نیز به ودیعه گذاشته است.

مهندس علی فتح اللهی با تاکید بر اینکه هنرمندان همواره با نگاهی هوشمندانه و تیزبینانه به انتقال پیام های فرهنگی و اجتماعی در قالب بیان هنرمندانه می پردازند، افزود: به همین دلیل آثار هنرمندان، اثرات ژرفی را در سطح جامعه با خود به همراه دارد.

وی ادامه داد: همچنان که جامعه نیازمند فعالیت های اقتصادی و زیرساختی است باید به فعالیت های فرهنگی و هنری نیز توجه جدی شود.

فرماندار رشت با اشاره به تاکیدات دین مبین اسلام در خصوص اهمیت شاد کردن دل مومن، تصریح کرد: این که شما هنرمندان با هنرنمایی خویش در شرایط سخت اقتصادی امروز، خنده را بر لبان مردم  می آورید، بسیار ارزشمند و در خور تقدیر است.

مهندس فتح اللهی با ابراز خرسندی جهت حضور در مراسم افتتاح سریال لاک پشت، اظهار داشت: فرمانداری آمادگی لازم جهت پشتیبانی از فعالیت های صدا و سیما در  راستای ایجاد نشاط و شادابی اجتماعی را دارد.

گفتنی است سریال لاک پشت، طنزی اجتماعی است که به نویسندگی و کارگردانی سید سعید نعمتی و با تهیه کنندگی فرهاد ورزلدوست، هم اکنون در مرحله فیلمبرداری قرار دارد و به زودی از شبکه باران پخش خواهد شد.