نشست سید محمد احمدی شهردار رشت با مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان و جمعی از مسئولان سپاه پیرامون ساماندهی و تکمیل مزار شهدای گمنام پارک ملت، مسکن مهر و گلزار شهدای رشت برگزار شد.

سید محمد احمدی، شهردار رشت در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت : انقلاب اسلامی به برکت خون شهدای گرانقدر حاصل شده و حرکت در مسیر شهدا تداوم دهنده این نظام و انقلاب است.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه شهدا در نظام جمهوری اسلامی بر مشارکت همه دستگاه ها در تکمیل و بازسازی مزار شهدای گمنام تاکید کرد و افزود : همه ما مدیون خون شهدا هستیم و همه دستگاه های اجرایی باید با تعامل و همدلی در ساماندهی یادمان شهدا اهتمام ویژه داشته باشند.

شهردار رشت تصریح کرد : شهرداری رشت با تمام ظرفیت و توان خود و با برنامه ریزی مناسب برای تکمیل یادمان شهدای گمنام تلاش می کند.

احمدی تکمیل و بازسازی مزار شهدای گمنام پارک ملت و مسکن مهر را نیازمند عزم استانی دانست و خواستار تخصیص اعتبار مناسب برای تکمیل یادمان شهدای گمنام شد.

 سرهنگ مصطفی پور مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان در این جلسه اظهار داشت : مسئولیت تکمیل و بازسازی یادمان شهدای گمنام برعهده قرارگاه سازندگی سپاه گیلان قرار گرفت.

 وی با تصریح بر اینکه همه ما موظفیم در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برداریم ، اذعان کرد : شهدا شفیع ما در روز قیامت هستند و هر کاری که برای شهدا انجام دهیم در مقابل ایثار و از خود گذشتگی آنان ناچیز است.

گفتنی است ، در این جلسه ساماندهی تمثال مقدس شهدا در سطح شهر و ساماندهی مزار شهدای انقلاب اسلامی رشت مورد بررسی قرار گرفت.