سید محمد احمدی شهردار رشت امروز(دوشنبه ۲۴ خرداد) در نشست مشترک با نمایندگان مردم شهرستان رشت در مجلس و مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای گیلان اظهار داشت: باید قیر مورد نیاز بازآفرینی برای آسفالت شریان‌های ورودی و خروجی رشت اختصاص یابد.

شهردار رشت در این جلسه که با هدف ساماندهی و آسفالت شریان‌های ورودی و خروجی رشت برگزار شد ضمن قدردانی از پیگیری‌های نمایندگان مجلس برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های ملی ابراز داشت: با همراهی نمایندگان مجلس و مسئولان شهری و استانی می‌توانیم اتفاقات خوبی برای شهر رشت رقم بزنیم.

احمدی آسفالت را از جمله اولویت‌های اساسی شهرداری رشت عنوان کرد و با بیان اینکه شهرداری باید در حوزه‌های بسیار متنوعی خدمات ارائه کند افزود: در حال حاضر آسفالت، اصلی‌ترین مطالبه مردم از شهرداری است و شهرداری رشت نیز با اولویت‌بندی نسبت به اجرای آسفالت معابر اصلی و فرعی اقدام می‌کند.

 شهردار رشت از اجرای پروژه‌های آسفالت شهری در سطح شهر با استفاده از حدود ۶ هزار و ۵۰۰ تن آسفالت از ابتدای سال تا اواسط خرداد خبر داد و تصریح کرد: شهرداری رشت در این راه تمام ظرفیت خود را به کار گرفته و با دارا بودن دو کارخانه آسفالت نسبت به اجرای پروژه‌های آسفالت سطح شهر اقدام می‌کند.