جلسه ستاد کرونای شهرستان لنگرود امروز ، یکشنبه با حضور دکتر آبتین حیدرزاده با محوریت ” پیگیری موارد تماس بیماری کووید_۱۹، بررسی مشکلات و چالش های شهرستان در بحران کووید ۱۹ و تجهیز مرکز تجمیعی واکسیناسیون لنگرود” در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

دکتر حیدرزاده در این جلسه اظهار داشت : علاوه بر اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی و تشدید نظارت ها، لازم است حساس سازی عمومی با اطلاع رسانی وسیع و آموزش در فضای مجازی انجام‌ شود.

وی تاکید کرد: اطلاع رسانی درست و آگاهی بخشی به مردم توسط منابع معتبر و موثق، علاوه بر جلوگیری از عادی انگاری، مانع از تشویش اذهان عمومی می شود.

معاون بهداشتی دانشگاه در ادامه همکاری همه جانبه  دستگاه های اجرایی  را خواستار شد و افزود: شیوه نامه های بهداشتی باید بیش از پیش در دستگاه ها و اصناف رعایت شود تا از شیوع هر چه‌ بیشتر ویروس پیشگیری کنیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنگرود نیز  در این جلسه با اشاره به خیز جدید بیماری کرونا و انتشار ویروس دلتا ،  گفت : با اوج گیری مجدد کرونا ، برای مقابله و پیشگیری در شهرستان نیازمند مشارکت تمامی دستگاه های اجرایی هستیم.

دکتر الهام عاشوری در خاتمه یاد آور شد : با ورود بخش جدیدی از واکسن در طی هفته جاری، فرایند واکسیناسیون در شهرستان لنگرود  با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت.