سید رضا فلاح‌میری درباره راهیابی انیمیشن کوتاه خود به جشنواره liftoff.network انگلستان گفت: این انیمیشن ۶ دقیقه‌ای که ساخت آن ۳ ماه به طول انجامید با همکاری ۴ تن از همکارانم انجام شد و صداگذاری آن نیز به یک گروه دوبلاژ سپرده شد.

وی درباره ادامه داد: بعد از ثبت فیلمنامه در خانه سینما اقدام به اخذ مجوز ساخت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نمودم که خوشبختانه توانستم مجوز ساخت و انتشار این اثر را در فضای مجازی و پخش در سینمای خانگی را بگیرم.

رضا فلاح میری درباره این فیلم گفت: داستان این انیمیشن کوتاه (روزی روزگاری در جنگل) در مورد دختر کوچکی است که در جستجوی صدایی که در شهر پیچیده، وارد ماجرایی شده و دوستان و اتفاقات جذابی را تجربه می‌کند. و این اولین کار من در این حوزه است که به این دلیل که کسب و کار ما در حوزه واقعیت مجازی نیاز به تخصص هایی همچون انیمیشن و گرافیک رایانه‌ای دارد و در اینجا تجربه ساخت انیمیشن، در توسعه کسب و کار ما بسیار اهمیت دارد.

مدیرعامل شرکت فناور ورا گرافیک ایده گستر همکاران درباره این رویداد افزود: شبکه جهانی lift-off مجموعه‌‌ای رویداد‌های نمایش زنده در سراسر جهان، ابتکارات توزیع، مراسم جوایز فصلی و یک شبکه‌ی رو به رشد و فعال از سازندگان فیلم مستقل است و به یک بستر بزرگ برای هنرمندان نوظهور تبدیل شده که شامل محتوای فیلم بلند، فیلم کوتاه، تجاری، محتوای موزیک ویدئو، انیمیشن و هنر‌های تجربی است که در مرکز استودیو‌های فیلمسازی pinewood لندن قرار دارد که فیلم‌های برتر این جشنواره در شهر‌های لندن و هالیود به نمایش گذاشته خواهند شد.

کارگردان و تهیه‌کننده این انیمیشن گفت: هدف من از ساخت این انیمیشن کسب تجربه انیمیشن‌سازی و بهره‌مند شدن از جنبه تبلیغاتی آن برای معرفی شرکت خود بوده تا با نگاه معرفی توانمندی‌های شرکت، کسب وکار خود را توسعه دهم.

سیدرضا فلاح میری، متولد ۱۳۶۱ از هنرمندان فعال شهرستان رشت در زمینه گرافیک، کارگردانی و تهیه‌کنندگی فیلم کوتاه و بلند است. وی از سال ۱۳۹۷ با ایده محوری ساخت نرم افزار بازی های واقعیت افزوده در پارک علم و فناوری گیلان مستقر شد.