به گزارش ایده آل گیلان، همانطور که مستحضرید جمعه میزبان جناب دکتر رئیسی ریاست محترم جمهوری اسلامی هستیم که امیدوارم با برنامه ریزی های درست و بر آوردهای منطقی و اصولی مدیران استانی با اولویت بخشی به پروژه‌های اساسی و حیاتی ان‌شاءالله بعضی از مشکلات استان بر طرف گردد.

هر چند معضل اساسی استان پروژه‌های اساسی همچون صنعت و کشاورزی و گردشگری استان است، که در صورت رونق آنها اصلی ترین مشکل استان یعنی بیکاری را مرتفع می نماید.

حضرت آیت الله رئیسی ریاست محترم جمهوری در جریان باشند که اعضای محترم شورا و دفاتر نمایندگان مجلس و دیگر مدیران دولتی و حتی بخش خصوصی هر روز شاهد مراجعات جوانان مستعد ،خلاق و باسواد در خصوص اشتغال هستند، که راه حل آن هم رفع موانع تولیدات صنعتی و رونق محصولات کشاورزی و احیای صنعت گردشگری که لازمه اش بازسازی و احیای زیرساخت های استانی است.

و البته مسئولین استانی نباید از مباحث فرهنگی و زیرساخت های آن همچون تالار بزرگ شهر و مراکز هنری غافل باشند. متأسفانه موضوع کرونا باعث آسیب جدی به قشر هنرمندان شد و احیا و زمینه فعالیت برای این عزیزان در جهت ترویج هنر و حفظ شادابی جامعه و بخصوص بهبود معیشت قشر هنرمندان بسیار حائز اهمیت می باشد.

در سال اول این دوره، اولین لایحه بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۰ توسط شهردار محترم تقدیم شورای ششم گردیده، امیدوارم با توجه به رویکرد شورای ششم که هدف همه ما بهبود وضعیت محلات و مناطق کم برخوردار با حفظ وضعیت موجود مناطق برخودار است. فلذا انتظار است رویکرد بودجه هم در راستای بالا بردن شاخصه های فرهنگی، فضای سبز، بهداشتی، محیط زیست و ورزش محلات باشد که چه بسا از امکانات مناسب اولیه محروم هستند. محلاتی که در دوره های گذشته تحت هر شرایطی مورد غفلت و بی مهری قرار گرفته و همچنان در محرومیت بسر می برند.

امیدوارم همکاران بنده در کمیسیون‌های تخصصی عنایت ویژه را برای بهبود شاخصه های توسعه متوازن شهر و محلات مذکور مبذول دارند.