ایده آل گیلان/ رضا عاشری کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت:
مطالبه مردمی انحلال شورای شهر باشد آن را پیگیری می کنم/ درآمد مالی بنده شفاف است/ رشت شهرسازی مناسبی ندارد

کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت گفت: انحلال شورای شهر باید اولین اقدام مجلس باشد و اگر بنده به مجلس راه پیدا کنم و انحلال شورا مطالبه عموم مردم باشد، آن را پیگیری می کنم.
مهندس رضا عاشری امروز در نشست خبری، هدف از برگزاری این نشست را کمک و همراهی اصحاب رسانه با وی عنوان کرد و رزومه خود را ارائه داد.
وی به دلیل ورود خود به مجلس اشاره کرد و ادامه داد: بهتر بود ابتدا دو سال بعد وارد شورای شهر می شدم اما با پیشنهاد اطرافیان وارد عرصه انتخابات مجلس شدم و این موضوع مورد استقبال قرار گرفت.
این فعال اجتماعی به وضعیت شهرداری شهر رشت اشاره کرد و گفت: بسیاری از پروژه های ثابت قدم در شهر رشت کارشناسی نبود و بنده به همین دلیل با اجرای آنها مخالف بودم.
وی افزود: وضعیت آسفالت شهر رشت نا مناسب است و شهرسازی مناسبی نداریم.
عاشری با بیان اینکه از ظرفیت های شهردار رشت استفاده نشده است، تصریح کرد: سرمایه گذار آوردیم ولی او را فراری دادند.
وی با انتقاد از عملکرد شورا و شهرداری رشت خاطرنشان کرد: اولین کاری که مجلس باید انجام دهد انحلال شورای شهر است، به ویژه شورای شهر رشت که تنها کار آنها بالا کشیدن پولی است که به دست شان می رسد و اگر بنده وارد مجلس شوم و مطالبه عموم مردم انحلال شورا باشد بدون تردید این موضوع را پیگیری می کنم.
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت، عملکرد دولت روحانی را ضعیف خواند و اظهار کرد: دولت وقت گذاشته یک سری پروژه های غیر ضروری را اجرا کرده که نیاز به اجرای آنها نبود.
وی میزان دریافتی ماهانه پول یک نماینده را ۷۰ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: مدیریت با برنامه ریزی در کار نمایندگان وجود ندارد.
عاشری اضافه کرد: استعداد جوانان دیده نمی شود و استانداری و شهرداری استعداد های درخشان جوانان را نمی بینند و از نظر و ایده های آنها استفاده نمی کنند.
وی با اشاره به اینکه از مغزهای تحلیل گری جوانان استفاده نمی شود، تصریح کرد: برخی ها هزینه های میلیاردی می کنند تا بتوانند وارد مجلس شوند ولی این افراد به فکر دزدی در مجلس از جیب مردم هستند.
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت به میزان دارایی های خود اشاره کرد و افزود: هزینه انتخابات از در آمد شخصی بنده است و اسپانسر ندارم.
این فعال اجتماعی با تشریح چگونگی کسب درآمد خود، بیان کرد: دارایی بنده از ۸۰۰ میلیون تومان که با تلاش خانواده ام به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسیده و خمس و زکات دارایی خود را پرداخت کرده ام و به شدت نسبت به این امر اعتقاد دارم.
وی تلاش برای بهتر شدن وضعیت شهرستان رشت و برنامه ریزی های مدون در مجلس را از اهداف خود در صورت کسب کرسی مجلس ذکر کرد و خواستار کمک اصحاب رسانه به کاندیداهایی شد که تمکن مالی برای انتخابات ندارند و برای اصلاح امور قصد ورود به مجلس را دارند.
انتهای پیام/