پیشخوان
کد خبر : 23979
شنبه - 22 مرداد 1401 - 18:01

کاهش بارترافیکی با تعریض خیابان سرچشمه / زیرسازی محور مذکور با ماشین آلات سازمان عمران

میثم حرفت خواه با اعلام این خبر گفت: تعریض خیابان ۳۵متری سرچشمه به سمت بلوار رسالت در دستور کار شهرداری منطقه ۳ بود و با تملک، املاک در مسیر محور مذکور، ابتدا تخریب ملک های در مسیر و سپس عملیات زیرسازی و همسطح سازی این محور، با تلاش ماشین آلات سازمان عمران از هفته پیش […]

کاهش بارترافیکی با تعریض خیابان سرچشمه / زیرسازی محور مذکور با ماشین آلات سازمان عمران

میثم حرفت خواه با اعلام این خبر گفت: تعریض خیابان ۳۵متری سرچشمه به سمت بلوار رسالت در دستور کار شهرداری منطقه ۳ بود و با تملک، املاک در مسیر محور مذکور، ابتدا تخریب ملک های در مسیر و سپس عملیات زیرسازی و همسطح سازی این محور، با تلاش ماشین آلات سازمان عمران از هفته پیش در حال اجراست.

رئیس سازمان عمران، با تاکید بر اجرای این پروژه با هدف روان سازی ترافیک ، تصریح کرد: پروژه تعریض خیابان سرچشمه موجب می شود معابر مهمی همچون بلوار رسالت، بلوار کشاورز، محله پرتراکم امین الضرب و خیابان شهدا بهم متصل شده و بارترافیکی محدوده مذکور کاهش یابد.

حرفت خواه همچنین افزود: زیرسازی و تسطیح لاین سواره رو این خیابان با عرض ۱۰متر توسط ماشین آلات سازمان عمران در حال اجراست و جدول گذاری و پیاده روسازی این محور با عرض ۴متر توسط مدیریت منطقه ۳شهرداری در حال اجراست.

وی ابراز امیدواری کرد با تلاش های شابنه روزی اداره فنی و اجرایی سازمان عمران، تا پایان شهریور ماه خیابان مذکور بازگشایی گردد.