سردار محمد عبدالله‌پور شامگاه یکشنبه در دیدار با خانواده شهید مدافع امنیت “مجید یوسفی” با اشاره به توطئه‌های استکبار جهانی علیه نظام اسلامی اظهار داشت: در ۲ ماه اخیر دشمنان با امپراتوری رسانه‌ای خود و پول‌های سنگین سعودی، فتنه گسترده‌ای را علیه ملت ایران آغاز کردند.

فرمانده سپاه استان گیلان با اشاره به هدف دشمن از ایجاد آشوب و اغتشاش در جمهوری اسلامی تصریح کرد: برخی از اماکن مقدس و مساجد توسط آشوبگران به آتش کشیده شد که نشان می‌دهد دشمن هدفی جز  نابودی اسلام و دین در ایران نداشته و دیوانه‌وار در فکر نابودی جمهوری اسلامی هستند.

سردار عبدالله‌پور بسیج را حامی مردم در بحران و مشکلات دانست و ابراز داشت: شهدای امنیت و شهید یوسفی در خون خود غلطیدند تا ارزش‌های اسلامی آسیب نبیند و امروز وظیفه همه ماست تا در ادامه مسیر شهدا و انقلاب اسلامی گام برداریم.

 

وی با بیان اینکه شهید مجید یوسفی بارها برای دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) به سوریه اعزام شده بود خاطرنشان کرد: پروردگار برای حفظ نظام اسلامی بهترین بندگان خود را گلچین می‌کند.

فرمانده سپاه استان گیلان با بیان اینکه شهدایی همچون شهید “مجید یوسفی” رفتند تا یادگار پیامبراکرم(ص) یعنی قرآن و دین مبین اسلام مستحکم‌ بماند، افزود: شهدا رفتند تا با خون‌های پاک خود به حفظ و ماندگاری اسلام، شریعت، قرآن، یادگار پیامبراکرم(ص) و انقلاب اسلامی کمک کنند.

سردار عبدالله‌پور با اذعان به اینکه دشمنان قسم خورده نظام اسلامی با حادثه شاه‌چراغ به دنبال ایجاد شکاف بین ملت ایران بودند، تصریح کرد: به فضل الهی، خون شهدای شاهچراغ منجر به همبستگی ملت ایران برای مقابله با استکبار و همه توطئه‌گران داخلی و خارجی شد.

سردار عبدالله‌پور فرمانده سپاه استان گیلان در این دیدار پیام تسلیت سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران را تقدیم خانواده شهید یوسفی کرد.

شهید مجید یوسفی، بسیجی مدافع حرم شامگاه سه‌شنبه ۱۷ آبان ماه در ۴۲ سالگی در حین عملیات دستگیری یکی از لیدرهای اغتشاشات اخیر در شهر کیاشهر توسط یک دستگاه تندر ۹۰ به شکل دردناکی زیر گرفته شد و به درجه رفیع شهادت رسید.

تسنیم