به گزارش ایده آل گیلان؛ رییس اداره طراحی فروشگاهی رفاه کشور از طرحهای فروشگاه های در حال تاسیس هوسم رودسر و شعبه مرکزی میرزا کوچک رشت بازدید کرد.
در این بازدید که با حضور میتراعباسی مدیر فروشگاه های رفاه گیلان، فاطمه ملکی رییس اداره طراحی فروشگاه های رفاه کشور و جمعی از مسئولین ستادی استان انجام شد، طرح های فروشگاه در حال تاسیس هوسم رودسر برای افتتاح و فروشگاه میرزاکوچک رشت برای بروزرسانی و بهسازی مورد بررسی دقیق قرار گرفت.
فاطمه ملکی گفت: برای خدمات رسانی بهتر به مشتریان گیلانی در حال طراحی و اجرای عملیات دکور داخلی و برندینگ فروشگاه رفاه هوسم رودسر هستیم که تا ماه آینده افتتاح خواهد شد.
وی باتشکر از تلاش های مسئولین ارشد فروشگاه های زنجیره ای رفاه کشور و مدیریت رفاه گیلان در معرفی و افزایش تعداد فروشگاههای نسل نو در این استان افزود: فروشگاه مرکزی میرزا کوچک رشت نیز برای بالا بردن لذت خرید و رضایتمندی مشتریان عزیز تا ماه آینده تجهیز و نوسازی خواهد شد.
میترا عباسی مدیر فروشگاههای رفاه گیلان نیز با تقدیر از زحمات مدیرعامل و دیگر مسئولین شرکت فروشگاههای زنجیره ای رفاه در ایجاد شرایط افزایش فروشگاههای مدرن و نسل نو در گیلان گفت: در ابتدای حضورم در گیلان شاهد فعالیت ۴ فروشگاه در کل استان بودم که هم اکنون این تعداد با افتتاح فروشگاه هوسم رودسر و رستم آباد رودبار به ۱۶ فروشگاه نسل نو افزایش می یابد.
وی این حرکت را انقلاب بزرگی در افزایش کمی و کیفی فروشگاه های نسل نو در کشور عنوان کرد و گفت: مهمترین تاثیر افزایش فروشگاهها، ایجاد اشتغال پایدار در بین جوانان کشور است که یکی از سیاست های درست و کلی شرکت رفاه محسوب می شود.